Oznámení z 34. neděle v mezidobí - 20.11.2022

Sbírka na podporu katolických médií vynesla částku 4.905,- Kč. Děkujeme všem dárcům!
MLÁDEŽ: Dnes je Světový den mládeže. Prosme dnes všichni za to, ať je Kristus Králem i mladých lidských srdcí a všech vztahů! Diecézní setkání mládeže s o. biskupem se v příštím roce uskuteční v sobotu 13. května 2023 v ŽAROŠICÍCH! Motto vyhlášené papežem Františkem: „Maria se vydala na cestu a spěchala.“ (Lk 1,39). Proto Žarošice na 1. třináctku. Kdo z mladých by se chtěl zapojit do organizačních příprav, kontaktujte o. Pavla faráře. Po Novém roce se pak uskuteční setkání s organizátory z biskupství, abychom se domluvili na dalším postupu. Světové setkání mládeže s papežem Františkem se uskuteční v příštím roce v létě od 1. do 6. srpna 2023 v portugalském Lisabonu. Více info na https://svetovednymladeze.cz/ - zájemci, kontaktujte nejprve o. Pavla faráře nebo Anežku Novákovou, abychom znali předběžný počet poutníků. Budeme také hledat cesty, jak mladým pomoci finančně a koordinovat celou pouť v rámci našeho děkanátu. Bližší informace tedy budou později. Mladí, těšíme se na vás!
Úklid kostela: Chalupová L., Strmisková L., Poláčková R., Němcová H.

přidáno 23.1.2023

Na elektronickou nástěnku byl vložen nový příspěvek „Oznámení z 3. neděle v mezidobí - 22.1.2023“.

přidáno 15.1.2023

Na elektronickou nástěnku byl vložen nový příspěvek „Oznámení z 2. neděle v mezidobí - 15.1.2022“.

přidáno 8.1.2023

Na elektronickou nástěnku byl vložen nový příspěvek „Oznámení ze Křtu Páně - 8.1.2023“.